Služby


úvodní » Služby


Měření emisí

Měření emisí

Každé vozidlo potřebuje podstoupit technickou kontrolu, ale před kontrolou technického stavu Vašeho vozidla je nutné změřit emise – výfukové plyny Vašeho vozu.  Po změření emisí získá Váš vůz osvědčení, pokud nebyly nalezeny žádné vážné závady, které by nadále mohli škodit a zhoršovat stav a množství emisí. Měříme emise LPG s plynovým zařízením  PRINS,BRC, LANDI RENZO, ZAVOLI, AUTRONIC, KME, STAG, ESGI,LOVATO, LOVTEC, MAGIC, OSKAR, ESGI, BINGO, KME,VIALLE. V našem servisu provádíme měření emisí u vozů na naftu, benzin a LPG, včetně revizí LPG. Pro měření emisí potřebujete...

Více informací

Přestavba na LPG

Přestavba na LPG

V dnešní době stoupajících nákladů na provoz automobilů hlavně vzhledem k vysokým cenám pohonných hmot se každý snaží ušetřit, kde se dá. Není v tomto směru ideálnější krok, než se zbavit právě závislosti na klasických drahých pohonných hmotách a nechat si vozidlo přestavět na LPG.

Více informací

Měření geometrie

Měření geometrie

Správná geometrie kol u všech automobilů patří mezi základní aspekty, které zásadně ovlivňují jízdní vlastnosti a stabilitu vozidla. Tím tedy vlastně geometrie v důsledku ovlivňuje i vaši bezpečnost. Nehledě na to, že u špatně seřízených kol probíhá opotřebovávání pneumatik nerovnoměrně a tím dochází k dalšímu zhoršení vlastností vozidla. 

Více informací

Mytí automobilů

Mytí automobilů

Také vás nebaví mytí vašeho automobilu? Představovali byste si takovéto chvíle strávené lepším způsobem a navíc nejste zcela spokojeni se svým výsledkem? Přivezte vašeho miláčka na čtyř kolech k nám a my ho zahrneme tou nejlepší péčí, kterou si zaslouží. Navíc budete z výsledkem zajisté spokojeni.

Více informací

Autoopravna

Autoopravna

Dopravní nehoda je vždycky velice stresující záležitostí a to i přes to, že se třeba nejedná o nic vážného. Vždycky jsou totiž s jakoukoliv nehodou spojené veliké starosti. My jsme tady od toho, abychom se postarali o vaše vozidlo. Začneme už tím, že ho v případě neschopnosti provozu odtáhneme. Dále se pak postaráme o potřebné opravy. Ty samozřejmě provádíme i v případě, že byly problémy s vaším autem způsobeny jinou příčinou.

Více informací

Diagnostika

Diagnostika

Většina z vás už se stím setkala, jiní se s tím možná setkají nebo o tom slyšeli. Jezdíte se svým autem v pořádku a bez problémů. Najednou se však začnou rozsvicovat některé varovné kontrolky, auto začne vydávat divné zvuky nebo ztratí výkon. Další podobné závady podobného typu není možné jednoduchým způsobem odhalit ani pokud patříte mezi profesionály. Naštěstí však existují moderní diagnostické přístroje, které dokáží zjistit podobné závady během chvíle.

Více informací

© Všechna práva vyhrazena www.acs-rokycany.cz - Autocentrum Rokycany - autoservis Rokycany

dodavatel webových prezentací Rokycany