O nás


úvodní » O nás


Autosalon Autocentrum Svejkovský Rokycany

Naše společnost se snaží nabídnout Vám velmi precizní služby za solidních podmínek, kdy se kompletně postaráme o Váš vůz. Provádíme garanční prohlídky, servisní opravy, výměnu pneumatik až po kompletní výměnu dílů a celkových oprav. 

Začátky našeho servisu sahají do roku 1991, kdy byla dokončena stavba naší první budovy, jejíž prostory nyní slouží ke skladování. O několik let později jsme rozšířili nabídku péče o vozidla, kdy v roce 1994 proběhlo slavnostní otevření nové mycí linky pro osobní a  dodávkové vozy. Nabízíme čištění exteriéru, tak i interiéru vozu.

Dlouhá léta jsme sídlili v těchto budovách, kdy v roce 2010 započaly první kroky k výstavbě  autosalonu a moderního autoservisu v novém komplexu. V následujícím roce jsme se přestěhovali do nových prostor, ve kterých můžeme našim klientům nabídnout větší komfort. Autosalon nabízí výstavní plochu o rozměru 300m2  s motocykly, automobily a jako perličky jsou veteráni. Autoservis disponuje se čtyřmi servisními místy, kde se vybavení jednotlivého stání liší vybavením podle druhu oprav.

Naši klienti zde mohou počkat na drobnější opravy, které provádíme na počkání a pro zpříjemnění čekání nabízíme výbornou kávu.

Autocentrum Svejkovský Rokycany Servisní místa Autocentrum Svejkovský
Autoservis AutoCentrum Svejkovský Rokycany dílny
Autosalon Autocentrum Svejkovský Rokycany -nové vozy
Autosalon Autocentrum Svejkovský Rokycany - veterán
Autosalon Autocentrum Svejkovský Rokycany - motocykly
Autosalon Autocentrum Svejkovský Rokycany - recepce
Autoservis AutoCentrum Svejkovský Rokycany zdviž
Autoservis AutoCentrum Svejkovský Rokycany vybavení
Autosalon Autocentrum Svejkovský Rokycany z venku

[Přeskočit navigaci]

Novinky

Nově poskytujeme kontrolu, servis, doplnění a desinfekce klimatizací

02.07.2014

Poskytujeme odborný servis při kontrole, doplnění a desinfekce klimatizace. Používáme nejmodernější značkové přístroje pro údržbu a čištění klimatizací. Všechny servisní úkony vykonávají dobře vyškolení pracovníci.   kontrola těsnosti klimatizace doplnění ekologického klimatizačního media R134a doplnění speciálního oleje na mazání kompresoru kompletní desinfekce a čištění klimatizačního systému zkoušky systému výměna pylového filtru tlakové zkoušky systému výměny chladičů a výměníků pro autoklimatizace vyčištění okruhu klimatizace vysátí staré náplně  

Více informací

Autosalon AutoCentrum Svejkovský Rokycany v novém kabátě

Autosalon AutoCentrum Svejkovský Rokycany v novém kabátě

12.06.2011

Otevíráme pro Vás nové prostory autosalonu AutoCentrum Svejkovský, který Vám nabídne větší komfort při výběru nového vozu i při čekání na opravu vašeho současného miláčka. 

Více informací

Mycí linka v Rokycanech

Mycí linka v Rokycanech

20.05.1994

Rozšiřujeme naše služby o mytí aut v automatické mycí lince, která se stala součástí AutoCentra Svejkovský v Rokycanech. Přijeďte vyzkoušet naše nové kotouče a solidní ceny.

Více informací

Více novinek

© Všechna práva vyhrazena www.acs-rokycany.cz - Autocentrum Rokycany - autoservis Rokycany

dodavatel webových prezentací Rokycany