Novinky


úvodní » Novinky


Nově poskytujeme kontrolu, servis, doplnění a desinfekce klimatizací

02.07.2014

Poskytujeme odborný servis při kontrole, doplnění a desinfekce klimatizace. Používáme nejmodernější značkové přístroje pro údržbu a čištění klimatizací. Všechny servisní úkony vykonávají dobře vyškolení pracovníci.   kontrola těsnosti klimatizace doplnění ekologického klimatizačního media R134a doplnění speciálního oleje na mazání kompresoru kompletní desinfekce a čištění klimatizačního systému zkoušky systému výměna pylového filtru tlakové zkoušky systému výměny chladičů a výměníků pro autoklimatizace vyčištění okruhu klimatizace vysátí staré náplně  

Více informací

Autosalon AutoCentrum Svejkovský Rokycany v novém kabátě

Autosalon AutoCentrum Svejkovský Rokycany v novém kabátě

12.06.2011

Otevíráme pro Vás nové prostory autosalonu AutoCentrum Svejkovský, který Vám nabídne větší komfort při výběru nového vozu i při čekání na opravu vašeho současného miláčka. 

Více informací

Mycí linka v Rokycanech

Mycí linka v Rokycanech

20.05.1994

Rozšiřujeme naše služby o mytí aut v automatické mycí lince, která se stala součástí AutoCentra Svejkovský v Rokycanech. Přijeďte vyzkoušet naše nové kotouče a solidní ceny.

Více informací

AutoCentrum Svejkovský Rokycany otevírá

24.07.1991

A jsme tu, otevíráme pro Vás nový autoservis, který Vám opraví jakoukoli běžnou značku vozu. Prováíme drobné opravy, garanční prohlídky, prohlídky před odjezdem na dovolenou, přezutí pneu a vyvážení i složitější opravy.  Přijeďte nás vyzkoušet.

Více informací

© Všechna práva vyhrazena www.acs-rokycany.cz - Autocentrum Rokycany - autoservis Rokycany

dodavatel webových prezentací Rokycany